INFORMATĪVIE JAUTĀJUMI

VISPĀRĪGI
www.telmasbotanica.com vietnes īpašnieks ir SIA „Skiche”, reģistrācijas nr. 40103590914 (Juridiskā adrese Lubānas iela 117-11, Rīga, LV-1082, Latvija).
Produktu iegāde www.zefiricreations.com vietnē ir saskaņā ar 2002.gada 28.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

APMAKSA
Lūdzu izvēlieties sev ērtāko apmaksas veidu - Paypal, Bank transfer, Swedbank.
Preču piegāde tiks veikta pēc apmaksas saņemšanas.

PRODUKTS
Dažādu dabīgo vasku sveces izgatavotas Latvijā. Var saturēt augu daļiņas.

LIETOŠANA
Sveces lietot atbilstoši uz iepakojuma norādītajai info grafikai, tai skaitā, neatstāt sveci bez pieskatīšanas, nededzināt sveci viegli uzliesmojošu priekšmetu tuvumā, dedzināt sveces bērniem un dzīvniekiem nesasniedzamā vietā, nededzināt ilgāk par 3 stundām, kā arī lietot karstuma izturīgu paliktni.  

PIEGĀDE
Jūs varat izvēlēties piegādes veidu - Latvijas Pasts, Omniva, UPS, kā arī izņemt pasūtījumu studijā, (Rīga, Šmerļa iela 3) par to vienojoties atsevišķi.
Piegādes izmaksas sākot no 3,00 EUR un uz augšu, vai izņemot studijā - bezmaksas.
Gatavu produktu piegāde 1-3 darba dienās Latvijā.
Eiropas Savienība 7-14 darba dienas.
Pārējās valstis  7- 45 darba dienas.
Muitas nodokļi un pārējie izdevumi preces saņemšanas brīdī ir pircēja atbildībā.
Pasūtījumu darbiem jārēķinās ar izgatavošanas laiku, par kuru vienojamies atsevišķi.


PREČU ATGRIEŠANA UN MAIŅA
Jūs varat nosūtīt preci apmaiņai vai atgriezt 14 dienu laikā. Prece nedrīkst būt jebkādā veidā bojāta. Precei, kura ir izgatavota pēc Jūsu pasūtījuma, netiek atgriezta.  
Preces maiņa vai naudas atgriešana tiks veikta pēc preces saņemšanas un novērtēšanas. Preces maiņa vai naudas atgriešana ir detalizēti jāatrunā  ([email protected]) .
Atgrieztās preces atgriešanas izdevumus sedz klients.


PERSONAS DATU APSTRĀDE
SIA SKICHE kā personas datu apstrādes pārzinis veic datu apstrādi un nodrošina to aizsardzību atbilstoši normatīvajiem aktiem personas datu apstrādes jomā. Ikvienam ir iespēja brīvi izvēlēties – dot vai nedot piekrišanu savu personas datu apstrādei, kā arī jebkurā laikā viegli un ērti, sazinoties ar mums, atsaukt piekrišanas, neietekmējot apstrādi, kas veikta līdz atsaukuma brīdim.
Iegūtie personu dati tiek izmantoti pasūtījumu, rēķinu sagatavošanai, preču piegādei.


FORSS MAJOR
Ārkārtas situācijas - laika apstākļi (plūdi, uguns), situācija valstī, pandēmijas u.c. nosacījumi var ietekmēt izgatavošanas vai piegādes termiņus.
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.